Design a site like this with WordPress.com
Začít

Jak si mohu zakoupit licenci?

Varianty předplatného jsou následující:

•Jednoletá licence – 18 USD

•Dvouletá licence – 32 USD

•Tříletá licence – 45 USD

Pro úspěšný nákup požadované licence proveďte tyto kroky:

1. Zaregistrujte vaši kopii odečítače, viz předchozí příspěvek.

2. Proveďte platbu prostřednictvím následujícího

Paypal odkazu.

Doporučuji jej otevřít v internetovém prohlížeči na vašem PC nebo notebooku, předejdete tak případným nesnázím s občasnou nekompatibilitou mobilních prohlížečů. Jestliže již účet ve službě Paypal máte vytvořen, je platba velice jednoduchá. V prvním kroku zadáte částku, jež odpovídá délce licence, kterou si přejete zakoupit. Pro aktivaci na jeden rok tedy zadáme částku 17,00 USD.

Následně klepneme na tlačítko „další“ a systém vás vyzve k přihlášení. Dále následuje výběr platební metody, v našem vzorovém příkladě je to kreditní karta, kterou máte spárovanou se svým Paypal účtem, tato je už opět předvolena automaticky.

Nezapomeňte na pole pro poznámku, kam je nutné zadat údaje pro správné vygenerování licence, tedy vaše uživatelské jméno a identifikátor uživatele, jenž vám je přidělen během registrace JSR.

Posledním krokem je rekapitulace platby a její odeslání příslušným tlačítkem. Do několika minut vám na e-mail, jenž máte provázaný s Paypal účtem, přijde potvrzení o provedené platbě.

Prozatím lze licenci uhradit pouze skrze Paypal, další možnosti jsou v přípravě.

3. Nyní vyčkejte na aktivaci zakoupené licence, mělo by k tomu dojít během následujících čtyřiadvaceti hodin. Pokud se tak nestane, kontaktujte prosím přímo vývojáře aplikace prostřednictvím

tohoto e-mailu.

Pro komunikaci použijte Angličtinu, případně můžete zkusit i Češtinu, Li si vaši zprávu přeloží do svého rodného jazyka.

Advertisement

Publikoval Chinese screen reader 2019

Od narození nevidím, přesto se snažím žít aktivně. Pět let jsem závodně hrával futsal pro nevidomé a vášeň pro tento sport mě neopustila. Hraji ale už jen rekreačně, pro zábavu. Dále mě baví bruslení, kolo a plavání. Ve volném čase si také rád přečtu nějaký napínavý horor nebo kouknu na válečný dokument. Pracuji jako počítačový technik, takže mým životem prostupují informační a komunikační technologie.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: