Design a site like this with WordPress.com
Začít

Proč si Jieshuo zaregistrovat?

Jestliže se zaregistrujete, můžete využívat další benefity, mezi něž patří například nákup licence. Po zakoupení a následné aktivaci budete moci využívat rozšiřující funkce aplikace, jež nejsou v základní free verzi dostupné. Další výhodou je přístup k dodatečným rozšířením odečítače (pluginy, zvuková schémata, volitelná gesta) nebo možnost ukládat, sdílet a stahovat štítky dodatečně pojmenovaných tlačítek. Jestliže se chcete v aplikaci registrovat, postupujte podlě těchto instrukcí:

 1. Otevřete hlavní nabídku aplikace
 2. Klepněte na položku „uživatelské centrum“
 3. Ťukněte na volbu „zaregistrovat se“
 4. Vyplňte následující políčka:
  *uživatelské jméno: slouží pro přihlášení k účtu, rozsah 6 až 15 znaků
  *Heslo: slouží pro zabezpečení, rozsah 6 až 15 znaků
  *Ostatní políčka ponechte prázdná a pokračujte stisknutím tlačítka „zaregistrovat se“.
 5. Následně se objeví obrazovka s rekapitulací vámi zadaných údajů. Jestliže je vše v pořádku, klikněte na tlačítko OK. V opačném případě stiskněte tlačítko „zrušit“ a údaje opravte.
  Po úspěšném dokončení registrace se můžete rovnou přihlásit ke svému nově vytvořenému účtu, aniž by bylo nutné zadávat přihlašovací údaje. Ty jsou totiž již automaticky předvyplněny.
Advertisement

Publikoval Chinese screen reader 2019

Od narození nevidím, přesto se snažím žít aktivně. Pět let jsem závodně hrával futsal pro nevidomé a vášeň pro tento sport mě neopustila. Hraji ale už jen rekreačně, pro zábavu. Dále mě baví bruslení, kolo a plavání. Ve volném čase si také rád přečtu nějaký napínavý horor nebo kouknu na válečný dokument. Pracuji jako počítačový technik, takže mým životem prostupují informační a komunikační technologie.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: