Design a site like this with WordPress.com
Začít

Jieshuo dostalo nový update, v hlavní roli opět několik oprav a optimalizací

Před čtyřmi dny byl uvolněn další update aplikace Jieshuo, což je, jak většina z vás ví, dynamicky se rozvíjející čínský odečítač obrazovky pro OS Google Android.

Vývoj se nyní ubírá poměrně rychlým tempem a to zejména v oblasti optimalizací.

Ani u této aktualizace tomu není jinak, kromě různých oprav mám ale také jednu potěšující zprávu pro všechny uživatele telefonů Samsung.

Nově byl totiž vyřešen problém s výchozím dialerem, nebo chcete-li aplikací telefon od Samsungu, v níž bylo až dosud nutné ovládat telefonní klávesnici dvojitým poklepem s přidržením.

Jestliže jste aplikovali jen klasické dvojité poklepání, nebylo možné pomocí číselné klávesnice zadávat telefonní čísla.

Toto se konečně podařilo vyřešit, takže nyní se Samsung dialer chová naprosto stejným způsobem, jako třeba telefonní aplikace od Googlu.

Dále taktéž došlo k odstranění chyby v podobě nemožnosti aktivovat položky zvednutím prstu, týká se opět telefonů značky Samsung.

Jestliže chcete tuto možnost na svém zařízení Samsung používat, vstupte do hlavního nastavení aplikace, sekce nastavení operací a zde záložka nastavení akcí po kliknutí.

Tady si můžete nastavit nejen aktivaci položek zvednutím prstu, ale například i totožný způsob ovládání softwarových navigačních tlačítek.

Pojďme se nyní společně podívat na ucelený seznam změn, jenž tento nový update přináší.

Přehled novinek v aktuální verzi aplikace

•Optimalizováno sloučení zaměření, nyní konečně automaticky funguje zapamatování si poslední pozice fokusu, tak jak to umí konkurenční TalkBack

•Vylepšena adaptace na prostředí Huawei Hongmeng, zejména pak v části týkající se zobrazení právě probíhajících úkolů a naposledy otevřených aplikací

•Vyřešen problém s funkcí dvojitého klepnutí u telefonů Samsung, viz popis výše

•Odstraněna chyba s navigací šviháním v některých aplikacích, jako je například Sina Weibo, kdy docházelo k celkovému zamrznutí odečítače

•Optimalizována funkce kopírování dlouhých textů

•Optimalizována funkce pamatování fokusu

•Vylepšena adaptace na vstupní metodu Sogou, konkrétně na práci s gesty pro výběr slov

Stažení a instalace

Tohle už také znáte, aktualizaci lze provést buďto přímo v rámci aplikace samotné, viz sekce „stáhnout další zdroje/Jieshuo Plus“ a nebo manuálně skrze instalační apk balíček.

Jestliže přikročíte k aktualizaci přes samotný odečítač, zvolte verzi International s číselným označením 20220222.

V případě požadavku na instalaci prostřednictvím apk balíčku, stahujte z odkazu níže.

Stáhnout Jieshuo International 20220222

Užívejte!

Advertisement

Publikoval Chinese screen reader 2019

Od narození nevidím, přesto se snažím žít aktivně. Pět let jsem závodně hrával futsal pro nevidomé a vášeň pro tento sport mě neopustila. Hraji ale už jen rekreačně, pro zábavu. Dále mě baví bruslení, kolo a plavání. Ve volném čase si také rád přečtu nějaký napínavý horor nebo kouknu na válečný dokument. Pracuji jako počítačový technik, takže mým životem prostupují informační a komunikační technologie.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: